Vzorový dům

Další varianty výstavby

Domy na klíč

Realizujeme domy na klíč dle individuálních potřeb a požadavků klientů ...

Hrubé stavby

Taktéž je možné, aby si klient individuálně určil finální podobu domu ve fázi hrubé stavby:

A. jednoduchá hrubá stavba (základy, připojení sítí a vyvedení v základové desce, cihlové zdivo, stropy, střecha s pokrytím, komín)

B. rozšířená hrubá stavba (základy, připojení sítí a vyvedení v základové desce, cihlové zdivo, stropy, střecha s pokrytím, komín, dveře, okna, zateplení, finální venkovní omítka)

Hrubá stavba

Projektové dokumentace a asistenční služby výstavby

Prestige House CZ realizuje převážně stavby domů dle projektů společnosti Euroline (není výhradou), jejichž nabídka skýtá bezmála 1000 projektů.

Jelikož jsme současně výhradní prodejce projektů Euroline na českém trhu, je možné pro tyto projekty provádět a schvalovat téměř jakékoliv změny (např. příček, komínů, umístění a rozměry oken a dveří, změna materiálů, apod.). Veškeré tyto změny Vám zdarma písemně schválíme, což bude Váš podklad pro souhlas s užíváním stavby (kolaudace).

Dále klientům v případě zájmu poskytujeme právní a asistenční servis např. při koupi pozemnu, jednání s úřady, zajištění dodávek energií a služeb, atd.

MPD

Doplňkové služby

V neposlední řadě zajištujeme také doplňkové služby jako jsou úpravy zahrad, instalace bazénů, výstavba plotů a mnoho dalšího.

BazénZahrada