Vzorový dům

O společnosti

Jednatelé této firmy pracovali již od roku 1986 v oboru stavebnictví, a to na nejvyšších pozicích ve státních firmách. Po roce 1989 pokračují prací v tomto odvětví a jejich hlavní náplní jsou stavby, rekonstrukce, ale i správa domů, privatizace státního majetku ve stavebnictví. V roce 1997 si jednatelé založili soukromou firmu, která se taktéž zabývala stavbami, rekonstrukcemi, privatizací a realitní činností. Vzhledem k tomu, že náplň této firmy je velmi rozsáhlá, rozhodli se jednatelé založit firmu Prestige House - CZ, s. r. o., jejíž náplní budou nadále jenom novostavby rodinných domů, jejich prodej a realitní činnost s tím spojená. V roce 2014 jsme převzali firmu EUROLINE jako výhradní zástupci pro prodej projektů RD v ČR. Od roku 2017 jsme spolumajitelé společnosti EUROLINE Bohemia, která nabízí projekty rodinných domů již více než 24 let.

Domy, které jsme představili v galerii jsou pouze malou ukázkou naší více než 22leté práce na stavebním trhu s rodinnými domy. Je samozřejmostí, že stavíme mimo domů z katalogů Euroline, kde je obsaženo více než 1000 typových projektů, také domy z jiných katalogů či individuálních projektů.

Taktéž je možné, aby si investor individuálně určil finální podobu domu ve fázích:

  1. hrubá stavba (základy, připojení sítí a vyvedení v základové desce, cihlové zdivo, stropy, střecha s pokrytím, komín)
  2. hrubá stavba (bod 1 + dveře, okna, zateplení, finální venkovní omítka)
  3. kompletní stavba domu na klíč

V případě dohody s investorem je možné upravit terén, postavit plot, bazén, bránu, chodníčky a další doplňkové práce.